Licence

Možnosti licence

Toto jsou nejčastější licence, které zákazníkům nabízíme. Vždy je možné některou upravit tak, aby více vyhovovala obou stranám.

1• Relax

Licence relax je nejvhodnější pro většinu zákazníků, kteří se nechtějí o nic starat. S touto licencí máte kompletní rozhodová práva ohledně publikace webu. Na roční bázi hradíte poplatky za hosting a správní poplatek. A pokud si již nepřejete být naším zákazníkem, web se stáhne z publikace, ale všechny HTML a JavaScript soubory zůstávají majetkem eons.cz.

- Mějte prosím na paměti, že nelze vrátit ani poměrnou část úhrady za hosting a doménu v průběhu roku. Platby za hosting se platí vždy na rok dopředu. Tyto poplatky jsou předány dalším společnostem, které tyto služby stabilně a bezpečně poskytují a ve většině případů nenabízí zrušení a vrácení peněz v již probíhajícím roku. Službu lze pouze kdykoliv zrušit.

2• Active support

S touto licencí odkupujete kompletní design (všechny na míru upravené HTML a JavaScript soubory s ním související). Hosting a zprostředkování a udržování domény si zařizujete sami u společnosti dle Vašeho výběru. Eons.cz pouze zajišťuje úpravy a správu obsahu webu dle Vaší volby po obdržení přístupu přes FTP. Eons.cz nezodpovídá za žádné chyby způsobené společností poskytující hosting souborů ani společností poskytující doménu (adresy stránek).

3• Design Service

Tato licence je pro ty, kteří chtějí pouze navrhnout stránku pro svůj business a vše ostatní si zařizují sami. S touto licencí vlastníte všechny upravené HTML a JavaScript soubory. Eons.cz nezajišťuje žádnou správu jinou, než slíbenou šestiměsíční, která je u všech našich plánů. Abychom mohli Váš projekt dále upravovat, je nutné poskytnout přístup přes FTP.

- I v případě odkoupení upraveného designu jsou v platnosti některá omezení. Například nesmíte tento design dále prodávat na stránkách služeb typu "Uprav si sám". Toto pravidlo se vztahuje na všechny licence, a je bezpečné říci, že tato limitace Vám bude dána u všech společností poskytující design.
- Šestiměsíční podpora je započata dnem předání hotového designu zákazníkovi.

Mám jinou otázku

eons © 2024 od LameCode

denně 9:00 - 20:00