FAQ

Často kladené otázky

Na tyto otázky se nás zákazníci často ptají

• Vy web jen vytvoříte, nebo ho i nahrajete na hosting a spravujete ho?

Balíček lze sestavit různě, standartně ale web nahrajeme na hosting a máme ho pod správou na neurčito. Pokud chcete nějaké úpravy a změny, je pak velmi snadné je pro nás vykonat. Jen tímto způsobem jsme také schopni zprostředkovat jakékoliv úložiště a e-mailové schránky.

• Nechci nějakou z komponent balíčku který nabízíte, mohu si službu objednat bez něj? (případně si přeji nějakou službu navíc)

Balíčky v ceníku jsou orietnační a lze každému sestavit službu na míru. Můžeme například odebrat e-mailové schránky, nebo dvě přidat.

• Jak funguje úprava webu, pokud chci jen opravit nějakou chybu?

Oprava gramatických chyb nebo změna pár slov se neúčtuje, ani se takový úkon nepočítá jako úprava webu a nespotřebujete tímto svou měsíční úpravu zdarma. Stačí nám jen zaslat SMS nebo e-mail a texty opravíme obratem.

• Nechci, aby měl někdo podobný web, jako já.

Pokud se rozhodnete využít nějakého vzoru, který nabízíme, jsme schopni Vám poskytnout informaci, kolik zákazníku tento vzor využilo. Přejete-li si, aby se nadále neprodával, je nutné uhradit poplatek za stažení z naší nabídky eons.cz, který je individuální dle každého vzoru. Některé vzory jsou však open-source, a tím pádem nejsme schopni zaručit, že se ho nepokusí nějaká firma například ve Švédsku legálně využít.

• Poskytujete i navrhování webových aplikací?

V současné době přímo nenabízíme webové aplikace, ale ve většině případů je dokážeme zprostředkovat.

• Jak se postupuje s placením?

Návrh je zdarma. Pokud se rozhodnete, že o službu máte zájem, přesuneme se k designu (dokončení návrhu do finální podoby). Ten platíte před započetím, ale v tuto chvíli již máme podepsanou smlouvu o zprostředkování. Tento hotový web Vám může být bez dalších výdajů předán. Pokud máte zájem o naší správu (nahrání na hosting, údržbu, zprostředkování schránek - standartní služby), poté hradíte poplatek za hosting Vašeho webu. Tento poplatek lze sice uhradit až po dokončení designu, nicméně pokud bude uhrazen rovnou při podpisu smlouvy, web na nic nečeká a může být dostupný v ten stejný den, kdy je dokončený design.

Informace uvedené zde na webu nejsou závazné, každý zákazník by se měl řídit smlouvou, která mu byla sestavena.

Mám jinou otázku

eons © 2024 od LameCode

denně 9:00 - 20:00